czwartek, 23 marca 2017

Bielenda, innowacyjne kosmetyki z Krakowa

Bielenda to polska marka kosmetyczna, która od wielu lat cieszy się powodzeniem wśród konsumentek,  nie tylko,  polskich. Produkty są dostępne także na rynku zagranicznym, m.in. we Francji, Hiszpanii Wielkiej Brytanii, a nawet na Cyprze czy w Korei. Co ją wyróżnia? Innowacyjne składniki oraz receptury dopasowane do różnego rodzaju cer w każdym wieku. Od 1990 roku  powstają w laboratorium w Krakowie. W bogatym asortymencie dostępne są kosmetyki do twarzy, ciała, włosów, służące zarówno do pielęgnacji, jak i do makijażu.  Głównie przeznaczone dla kobiet, ale są też kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn.

Warto zwrócić uwagę na Metaliczne Maski Detoksykujące, z wykorzystaniem nano złota, nano srebra i aktywnego magnezu oraz węgla-składnika, który stał się hitem w produktach innych marek np. Loreal. Podobnie działa Pasta Węglowa z glinką zieloną do mycia twarzy.
www.bielenda.pl/materiały prasowe

Ciekawą propozycją są multifunkcyjne Esencje, które łączą formę toniku, mleczka, maski i kremu z tzw. filtratem drożdżowym oraz witaminami i kwasem hialuronowym.  Mimo, że jest takie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Tutaj nie ma zastosowania. Esencje są podzielone na te do cery suchej, mieszanej i dojrzałej. W serii do cery mieszanej, znajdziemy kwas glikolowy, który reguluje wydzielanie sebum. W serii do cery dojrzałej witamina C, kolagen. W serii do cery suchej witamina B complex oraz betaina.
www.bielenda.pl/materiały prasowe

W pielęgnacji ciała jest seria Vegan Friendly (Przyjazne dla Wegan). Są to kosmetyki pozbawione substancji pochodzących od zwierząt. Peelingi jak i masła są treściwe, ale szybko się wchłaniają. Zawierają olej z awocado, z arbuza, z  pomarańczy, z kokosa, z burite,  z marite a także witaminy A, E, C.  Peeling z arbuza zawiera naturalny cukier i pestki z kokosa.
www.bielenda.pl/materiały prasowe


Producent wykorzystuje w produkcji kosmetyków następujące substancje roślinne: algi brunatne, koralowe, aloes, borowinę, bluszcz, olej, macadamia, arganowy, bursztyn, brązowy cukier, eukaliptus, chmiel, cynamon, figi, glinkę białą i zieloną, węgiel, daktyle, miłorząb japoński, granaty, oliwę z oliwek, soję oraz wiele innych.

Artykuł nie jest sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz