wtorek, 21 marca 2017

Bioliq- unikalne zioła w kosmetykach

Bioliq to skuteczne kosmetyki apteczne. Wyróżniają się skoncentrowanymi formułami dla cer w różnym wieku, borykającymi się z różnymi problemami.  Dodatkowo, przystępna cena, polska marka. Znajdziemy tu zarówno kosmetyki do twarzy, jak i do ciała. Są podzielone wg wieku, np. 25+, 35+, 45+, 55+ . Dopasowane do cer trądzikowych, naczynkowych, dojrzałych, atopowych, suchych, podrażnionych. Warto odwiedzić stronę: www.bioliq.pl

Kosmetyki Bioliq zawierają unikalne wyciągi z ziół i roślin egzotycznych. Szczególnie seria dla cer trądzikowych jest bardzo ciekawa. Warto wspomnieć, że często  kobiety po 30-tce nadal walczą z trądzikiem, na skutek niewłaściwej diety, stresu, czy też zaburzeń hormonalnych. Serum punktowe na trądzik Bioliq zawiera wyciąg z liści drzewa oliwnego, który jest bogaty w kwas oleanowy. Ten natomiast reguluje wydzielanie sebum, a także zmniejsza ciemne ślady potrądzikowe. Zwalcza bakterie odpowiedzialne za miejscowy stan zapalny, który towarzyszy tego typu wykwitom.

W celu zapewnienia matowej skóry przez cały dzień warto użyć kremu z wyciągiem z Cimicifuga racemosa, który często jest składnikiem mieszanek, tabletek ziołowych dla kobiet w okresie menopauzy, ale także dla tych, które cierpią na silne bóle miesiączkowe. Ponadto ma działanie uspokajające i zmniejszające stężenie cholesterolu. Co zatem wyciąg z tej rośliny robi w kremie? Zapewnia regulację gruczołów łojowych, zmniejsza błyszczenie skóry, ogranicza rozwój wyprysków oraz łagodzi stany zapalne. Zioła są idealne do stosowania wewnętrznie, i w postaci kosmetyków także działają doskonale.
www.pixabay.com/CC0 Public Domain


W serii 25+ zwarty jest wyciąg z aloesu, który nawilża i matuje, leczy także drobne zadrapania i trądzik,  w serii 35+ znajdziemy wyciąg z Enantia chlorantha, który wykazuje działanie antybakteryjne, a także zmniejsza widoczność porów, a w 45+ wyciąg z lilii wodnej, która zwiększa poziom kolagenu w skórze, zwiększając gęstość skóry, zapobiegając zmarszczkom. W serii 55+ znajdziemy kiełki soi, które zapobiegają zmarszczkom oraz likwidują przebarwienia. W balsamie do ciała znajdziemy wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, skrzypu. W serii  do skóry atopowej, niezastąpiony olejek z migdałów. W kremie na przebarwienia znajdziemy wyciąg z Rabdosia rubescens, która ma udowodnione działanie rozjaśniające skórę.

Artykuł nie jest sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz