O mnie

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Edyta Stadnik. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski. Pracuję w zawodzie od 10 lat jako dziennikarz/recenzent, redaktor/korektor oraz copywriter (głównie teksty reklamowe z branży kosmetycznej, modowej, sportowej, zielarskiej, zdrowotnej, turystycznej.)

Zdobyłam liczne doświadczenie zawodowe jako negocjator, windykator, urzędnik, doradca klienta, specjalista ds. telemarketingu i public relations, recepcjonistka, a nawet kelnerka. 

Redagowanie i fotografowanie jest moją największą pasją. Zawsze mam swoje zdanie na każdy temat. Piszę, ponieważ mam coś do powiedzenia. 

Interesuję się psychologią społeczną, literaturą biograficzną i poradnikową, zdrowym stylem życia, dietami, zielarstwem, ziołolecznictwem, kosmetologią, modą, public relations (zwłaszcza kreowaniem wizerunku osób publicznych oraz firm) prawem pracy i prawem prasowym. 

Uwielbiam filmy z lat 30-40- 50- i 60- tych, szczególnie francuskie i włoskie oraz amerykańskie. Podziwiam nowoczesną architekturę, ale cenię zabytkowe kamienice. 
Odpoczywam zarówno w mieście, jak i na wsi. 


Prywatnie: 
Mam zasadę, że niczego w życiu nie żałuję. 
Ważne, jaka jestem, a nie to, kim jestem. Wolę być niż mieć. Lubię próbować nowych rzeczy, bo tylko wtedy jestem w stanie się dużo dowiedzieć o samej sobie a także o świecie.

Jestem urodzoną optymistką. Najstarszą córką. Matką Chrzestną Najbardziej Uroczego Chłopczyka na świecie. Miłą koleżanką. Wierną przyjaciółką. Kochającą kobietą. Dobrą duszą. Ponadto, uczciwym człowiekiem. Zawsze pomogę, a gdy nie wiem jak to zrobić, znajdę sposób by poruszyć i niebo, i ziemię. Poddawanie się ,,bez walki" nie leży w mojej naturze.Artykuły mojego autorstwa  poniżej:

http://test.wroclove.info/author/edyta-stadnik/- ta strona obecnie już nie istnieje: były tam zapowiedzi i recenzje filmowe, a także teksty poświęcone zdrowiu (alergia, diety, używki, anoreksja, bulimia, cukrzyca), stylowi życia, rodzinie itp. około 100 artykułów

http://minigazeta.pl/rodzina/author/837-edytastadnik
http://minigazeta.pl/rodzina/131-malzenskie-mity-a-partnerstwo
http://minigazeta.pl/zdrowie/113-jak-nie-dopuscic-by-lek-przejal-kontrole-nad-zyciem
http://minigazeta.pl/zdrowie/51-stres-w-zyciu-codziennym-przyjaciel-czy-wrog
http://minigazeta.pl/rodzina/50-jak-przezwyciezyc-zazdrosc-w-zwiazku
http://minigazeta.pl/rodzina/48-rozwod-rozwiazanie-czy-ucieczka-od-problemow
http://minigazeta.pl/rodzina/47-synowa-kontra-tesciowa

Wydanie papierowe: Gazeta Panorama Wrocławian, wyd.1.
www.gazetapanorama.pl 
Chaczapuri, smak Gruzji
Francuskie śniadanie
Tapas z Hiszpanii
Konsultacje modowe
W świecie tkanin
Krawcowe wróciły do łask
Moda na sport
Ubrania i akcesoria sportowe
Sprzedaż obuwia on-line
Decoupage, sztuka zdobienia
Warsztaty dla dzieci
Modna tapicerka meblowa
oraz teksty copywriterskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz