O mnie

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Edyta Stadnik. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski. Pracuję w zawodzie od 10 lat jako dziennikarz/recenzent, redaktor/korektor oraz copywriter (głównie teksty reklamowe z branży kosmetycznej, modowej, sportowej, zielarskiej, zdrowotnej,turystycznej)

Zdobyłam liczne doświadczenie zawodowe jako negocjator, windykator, doradca klienta, urzędnik, specjalista ds. telemarketingu i public relations, recepcjonistka, a nawet kelnerka. 

Redagowanie i fotografowanie jest moją największą pasją. Zawsze mam swoje zdanie na każdy temat. Piszę, ponieważ mam coś do powiedzenia. 

Interesuję się psychologią społeczną, literaturą biograficzną i poradnikową, zdrowym stylem życia, dietami, zielarstwem, ziołolecznictwem, kosmetologią, modą, public relations (zwłaszcza kreowaniem wizerunku osób publicznych oraz firm) prawem pracy i prawem prasowym. 

Uwielbiam czarno-białe filmy z lat 50- tych i 60- tych, szczególnie francuskie i włoskie oraz amerykańskie. Podziwiam nowoczesną architekturę, ale cenię zabytkowe kamienice, bo mają w sobie zarówno tajemnicę, jak i piękno. 

Prywatnie: 
Mam zasadę, że niczego w życiu nie żałuję. Ważne, jaka jestem, a nie to, kim jestem. Wolę być niż mieć. Jestem urodzoną optymistką i śmieszką. Najstarszą córką.  Najlepszą Matką Chrzestną najbardziej uroczego Chłopczyka na świecie. Miłą koleżanką.Wierną przyjaciółką. Ponadto (...)Artykuły mojego autorstwa odnajdziecie poniżej:

http://test.wroclove.info/author/edyta-stadnik/- ta strona obecnie już nie istnieje: były tam zapowiedzi i recenzje filmowe, a także teksty poświęcone zdrowiu (alergia, diety, używki), stylowi życia, rodzinie itp. około 100 artykułów


http://minigazeta.pl/rodzina/author/837-edytastadnik
http://minigazeta.pl/rodzina/131-malzenskie-mity-a-partnerstwo
http://minigazeta.pl/zdrowie/113-jak-nie-dopuscic-by-lek-przejal-kontrole-nad-zyciem
http://minigazeta.pl/zdrowie/51-stres-w-zyciu-codziennym-przyjaciel-czy-wrog
http://minigazeta.pl/rodzina/50-jak-przezwyciezyc-zazdrosc-w-zwiazku
http://minigazeta.pl/rodzina/48-rozwod-rozwiazanie-czy-ucieczka-od-problemow
http://minigazeta.pl/rodzina/47-synowa-kontra-tesciowa

Wydanie papierowe: Gazeta Panorama Wrocławian, wyd.1.
www.gazetapanorama.pl 

Chaczapuri, smak Gruzji
Francuskie śniadanie
Tapas z Hiszpanii
Konsultacje modowe
W świecie tkanin
Krawcowe wróciły do łask
Moda na sport
Ubrania i akcesoria sportowe
Sprzedaż obuwia on-line
Decoupage, sztuka zdobienia
Warsztaty dla dzieci
Modna tapicerka meblowa

oraz liczne teksty copywriterskie dla popularnych sklepów internetowych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz